START  -  ANMÄLAN  -  TOURFORMAT  -  STARTER  -  SPELARE  -  RESULTAT  -  BAROMETER  -  KONTAKT   
Senaste anmälan: Johan Danielsson, Kulladals BS  

Spelare

Följande spelare är anmälda just nu:

Namn
Klubb
Tävling
Start
Alexander Johansson Kulladals BS Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 10 november 12:00 Motiv Dag
Helsingborg 2019-2020 Måndagen 2 december 18:00 OBS Sista Starten
Lund 2019-2020 Söndagen den 29 december 12:00
Lund 2019-2020 Lördagen den 4 januari 12:00
Lund 2019-2020 Söndagen den 5 januari 12:00 - SISTA STARTEN!!!
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 1 februari 11:00 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 8 februari 14:00 Motivdag
Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 26 februari 18:30
Alexander Martinsson Lunds BK Mamba Höganäs 2019-2020 Söndagen den 20 oktober 12:30
Helsingborg 2019-2020 Lördagen den 9 november 10:00
Lund 2019-2020 Lördagen den 7 december 12:00 / Early Bird
Lund 2019-2020 Måndag den 20 januari 18:30 - FINAL STEG 1
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 1 februari 11:00 Earlybird
Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 30 augusti 14:30 kontant betalning Motiv dag
Amanda Gadd Spader Dam Höganäs 2019-2020 Fredagen den 20 september 18:30 Early Bird
André Ekberg BK Femtionian Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 6 september 10:00 coronasäkrad start en per bana
André Klingheden Höganäs BC Höganäs 2019-2020 Fredagen den 20 september 18:30 Early Bird
Höganäs 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 09:30
Höganäs 2019-2020 Måndagen den 28 oktober 18:30 Steg Final 1
Höganäs 2019-2020 Måndagen 28 oktober 20:00 Steg Final 2
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 27 september 11:00 Early Bird
André Lindberg IS Göta Höganäs 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 12:00
Höganäs 2019-2020 Fredagen den 18 oktober 18:30
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 27 oktober 10:00 Early Bird
Helsingborg 2019-2020 Måndagen den 9 december 18:00 Final Steg 1
Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 26 februari 18:30
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 16 mars 19:10 Sista Early Bird kontant betalning
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 27 september 11:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Finalsteg 2 Lördag 14/11 12:00
Anna Andersson Spader Dam Perstorp 2019-2020 Måndagen den 17 februari 19:00
Anton Andersson IS Göta Helsingborg 2019-2020 Lördagen den 9 november 10:00
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 10 november 12:00 Motiv Dag
Ängelholm 2019-2020 Lör 7/11 09:00 cornastart med spel på varannnan bana
Anton Persson BK Hovet Perstorp 2019-2020 Lördagen den 8 februari 11:00 Motivdag
Arnar Jonsson Höganäs BC Höganäs 2019-2020 Fredagen den 20 september 18:30 Early Bird
Höganäs 2019-2020 Fredagen den 4 oktober 18:30 Early Bird
Höganäs 2019-2020 Måndagen den 21 oktober 19:30 Sista kvalstart
Höganäs 2019-2020 Måndagen 28 oktober 20:00 Steg Final 2
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 24 november 10:00
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 1 december 14:00
Helsingborg 2019-2020 Måndagen den 9 december 18:00 Final Steg 2
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 17 februari 19:00
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 5 september 10:00 kontant coronasäkradstart en per bana
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 7 september 18:15 kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Måndag den 14 september 20:00 finalspel 2
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 27 september 11:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Finalsteg 2 Lördag 14/11 12:00
Bengt Herrlin BK Full House Ängelholm 2019-2020 Onsdagen den 30 september 18:30 Early bird
Bengt Petersson Kulladals BS Höganäs 2019-2020 Måndagen den 21 oktober 19:30 Sista kvalstart
Lund 2019-2020 Söndagen den 15 december 13:00 - MOTIVDAG
Lund 2019-2020 Lördagen den 4 januari 12:00
Lund 2019-2020 Söndagen den 5 januari 12:00 - SISTA STARTEN!!!
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 2 mars 19:00 Sista kvalstart
Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 10 oktober 10:00 Motiv Dag
Bjarne Strand Höganäs BC Höganäs 2019-2020 Fredagen den 20 september 18:30 Early Bird
Höganäs 2019-2020 Lördagen den 5 oktober 09:30 Motiv Dag
Höganäs 2019-2020 Måndagen den 21 oktober 19:30 Sista kvalstart
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 10 november 09:30 Motiv Dag
Lund 2019-2020 Söndagen den 8 december 12:00 / Early Bird
Perstorp 2019-2020 Söndagen den 26 januari 13:00 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 26 februari 18:30
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 14 mars 10:00 Early Bird kontant betalning
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 20 september 11:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 27 september 11:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Lör 7/11 09:00 cornastart med spel på varannnan bana
Bo Månsson Team Bjuv BF Höganäs 2019-2020 Lördagen den 5 oktober 09:30 Motiv Dag
Höganäs 2019-2020 Fredagen den 18 oktober 18:30
Höganäs 2019-2020 Måndagen den 21 oktober 19:30 Sista kvalstart
Höganäs 2019-2020 Måndagen den 28 oktober 18:30 Steg Final 1
Helsingborg 2019-2020 Lördagen den 9 november 10:00
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 10 november 09:30 Motiv Dag
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 24 november 10:00
Lund 2019-2020 Söndagen den 15 december 13:00 - MOTIVDAG
Lund 2019-2020 Lördagen den 28 december 12:00
Lund 2019-2020 Söndagen den 5 januari 12:00 - SISTA STARTEN!!!
Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 29 januari 18:30 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Söndagen den 23 februari 11:00
Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 30 augusti 14:30 kontant betalning Motiv dag
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 4 oktober 11:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 1 nov 10:00 Coronastart spel på varannan bana
Bo Persson BK Full House Ängelholm 2019-2020 Onsdagen den 30 september 18:30 Early bird
Bonny Lilja Hönö BK Helsingborg 2019-2020 Lördagen den 9 november 10:00
Cajsa Wegner BK Femtionian Perstorp 2019-2020 Måndagen den 17 februari 19:00
Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 6 september 10:00 coronasäkrad start en per bana
Casper Olsson BK Femtionian Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 6 september 13:45
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 4 oktober 11:00 Early Bird
Cathrine Mjöbo BK Thule Höganäs 2019-2020 Söndagen den 20 oktober 12:30
Christer Larsson BK Full House Ängelholm 2019-2020 Onsdagen den 30 september 18:30 Early bird
Christer Rapp Kulladals BS Höganäs 2019-2020 Fredagen den 20 september 18:30 Early Bird
Höganäs 2019-2020 Fredagen den 18 oktober 18:30
Höganäs 2019-2020 Måndagen den 28 oktober 18:30 Steg Final 1
Helsingborg 2019-2020 Lördagen den 2 november 09:30 Early Bird
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 24 november 10:00
Lund 2019-2020 Lördagen den 7 december 12:00 / Early Bird
Lund 2019-2020 Måndagen den 20 januari 20:30 - FINAL STEG 2
Perstorp 2019-2020 Söndagen den 26 januari 13:00 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 8 februari 11:00 Motivdag
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 17 februari 19:00
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 16 mars 19:10 Sista Early Bird kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 31 augusti 18:15kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 7 september 18:15 kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 14 september 18:15 finalspel
Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 3 oktober 10:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 4 oktober 11:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 10 oktober 10:00 Motiv Dag
Christian Olsson Team Bjuv BF Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 10 november 12:00 Motiv Dag
Helsingborg 2019-2020 Måndagen den 9 december 18:00 Final Steg 1
Lund 2019-2020 Söndagen den 15 december 13:00 - MOTIVDAG
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 8 februari 14:00 Motivdag
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 17 februari 19:00
Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 30 augusti 14:30 kontant betalning Motiv dag
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 4 oktober 11:00 Early Bird
Daniel Andersson Kulladals BS Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 14 mars 12:30 Early Bird kontant betalning
David Ståhl Halmia BS Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 27 september 11:00 Early Bird
Dennis Mattsson BK Atlantic Sharks Höganäs 2019-2020 Lördagen den 5 oktober 09:30 Motiv Dag
Höganäs 2019-2020 Lördagen den 5 oktober 12:00 Motiv Dag
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 10 november 09:30 Motiv Dag
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 10 november 12:00 Motiv Dag
Eliaz Olsson Kulladals BS Höganäs 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 09:30
Höganäs 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 12:00
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 10 november 09:30 Motiv Dag
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 10 november 12:00 Motiv Dag
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 1 december 14:00
Lund 2019-2020 Söndagen den 15 december 10:00 - MOTIVDAG
Lund 2019-2020 Söndagen den 15 december 13:00 - MOTIVDAG
Lund 2019-2020 Måndag den 20 januari 18:30 - FINAL STEG 1
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 8 februari 11:00 Motivdag
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 8 februari 14:00 Motivdag
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 9 mars 18:30 Final steg 1
Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 30 augusti 11:30 kontant betalning Motiv dag
Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 30 augusti 14:30 kontant betalning Motiv dag
Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 10 oktober 10:00 Motiv Dag
Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 10 oktober 12:30 Motiv Dag
Ängelholm 2019-2020 29 okt 19:15 Coronastart spel på varannan bana
Elvira Lindell Höganäs BC Höganäs 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 12:00
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 17 februari 19:00
Emelie Österlindh Bulltofta BK Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 24 november 10:00
Emil Nilsson BK Frigg Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 10 november 09:30 Motiv Dag
Emil Nilsson BK Allön Lund 2019-2020 Söndagen den 15 december 10:00 - MOTIVDAG
Lund 2019-2020 Söndagen den 15 december 13:00 - MOTIVDAG
Emil Nilsson BK Frigg Lund 2019-2020 Lördagen den 28 december 12:00
Emil Nilsson BK Allön Lund 2019-2020 Måndag den 20 januari 18:30 - FINAL STEG 1
Lund 2019-2020 Måndagen den 20 januari 20:30 - FINAL STEG 2
Emil Nilsson BK Frigg Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 29 januari 18:30 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 1 februari 11:00 Earlybird
Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 30 augusti 11:30 kontant betalning Motiv dag
Emil Nilsson BK Ohm Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 30 augusti 11:30 kontant betalning Motiv dag
Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 30 augusti 14:30 kontant betalning Motiv dag
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 4 oktober 11:00 Early Bird
Emma Halttunen Spader Dam Höganäs 2019-2020 Fredagen den 18 oktober 18:30
Höganäs 2019-2020 Måndagen den 21 oktober 19:30 Sista kvalstart
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 27 oktober 10:00 Early Bird
Höganäs 2019-2020 Måndagen 28 oktober 20:00 Steg Final 2
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 10 november 09:30 Motiv Dag
Helsingborg 2019-2020 Måndagen 2 december 18:00 OBS Sista Starten
Lund 2019-2020 Söndagen den 8 december 12:00 / Early Bird
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 17 februari 19:00
Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 30 augusti 11:30 kontant betalning Motiv dag
Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 30 augusti 14:30 kontant betalning Motiv dag
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 7 september 18:15 kontant betalning
Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 3 oktober 10:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 25 oktober 10:00
Ängelholm 2019-2020 Lör 7/11 09:00 cornastart med spel på varannnan bana
Ängelholm 2019-2020 Finalsteg 1 Lördag 14/11 09:00
Eva Hedin Höganäs BC Perstorp 2019-2020 Söndagen den 26 januari 13:00 Earlybird
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 14 mars 10:00 Early Bird kontant betalning
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 20 september 11:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Lör 7/11 09:00 cornastart med spel på varannnan bana
Filip Emanuel Team Ystad BK Höganäs 2019-2020 Fredagen den 18 oktober 18:30
Fredrik Lundstedt Kulladals BS Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 10 oktober 10:00 Motiv Dag
Ängelholm 2019-2020 Finalsteg 1 Lördag 14/11 09:00
Ängelholm 2019-2020 Finalsteg 2 Lördag 14/11 12:00
Fredrik Schack von Brockdorff Höganäs BC Höganäs 2019-2020 Fredagen den 20 september 18:30 Early Bird
Höganäs 2019-2020 Fredagen den 4 oktober 18:30 Early Bird
Höganäs 2019-2020 Måndagen den 21 oktober 19:30 Sista kvalstart
Helsingborg 2019-2020 Lördagen den 2 november 09:30 Early Bird
Helsingborg 2019-2020 Lördagen den 2 november 12:00 Early Bird
Helsingborg 2019-2020 Måndagen 2 december 18:00 OBS Sista Starten
Helsingborg 2019-2020 Måndagen den 9 december 18:00 Final Steg 1
Lund 2019-2020 Lördagen den 4 januari 12:00
Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 22 januari 18:30 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 29 januari 18:30 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 2 mars 19:00 Sista kvalstart
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 7 mars 10:00 Early Bird kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 7 mars 12:30 Early Bird kontant betalning
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 9 mars 18:30 Final steg 1
Ängelholm 2019-2020 1 nov 10:00 Coronastart spel på varannan bana
Ängelholm 2019-2020 Lör 7/11 09:00 cornastart med spel på varannnan bana
Fredrik Von Eggers Simonsen Bulltofta BK Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 10 oktober 10:00 Motiv Dag
Ängelholm 2019-2020 Lör 7/11 11:30 coronastart med spel på varannan bana
Git Lantz BS Friska Viljor Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 29 januari 18:30 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 8 februari 14:00 Motivdag
Perstorp 2019-2020 Söndagen den 9 februari 11:00
Gitte Bergström Höganäs BC Perstorp 2019-2020 Söndagen den 26 januari 13:00 Earlybird
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 14 mars 10:00 Early Bird kontant betalning
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 20 september 11:00 Early Bird
Goliat Olofsson BK Femtionian Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 7 september 18:15 kontant betalning
Graham Burgess BK Femtionian Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 16 mars 19:10 Sista Early Bird kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 7 september 18:15 kontant betalning
Gudlaugur Valgeirsson Höganäs BC Höganäs 2019-2020 Fredagen den 20 september 18:30 Early Bird
Höganäs 2019-2020 Fredagen den 4 oktober 18:30 Early Bird
Höganäs 2019-2020 Måndagen den 21 oktober 19:30 Sista kvalstart
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 1 december 14:00
Helsingborg 2019-2020 Måndagen 2 december 18:00 OBS Sista Starten
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 17 februari 19:00
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 27 september 11:00 Early Bird
Göran Åkesson BK Thule Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 20 september 11:00 Early Bird
Hanna Olsson BS Hässle Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 5 september 12:00 kontant betalning
Henrik Bengtsson BK Frigg Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 22 januari 18:30 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 8 februari 14:00 Motivdag
Perstorp 2019-2020 Söndagen den 9 februari 11:00
Henrik Sinander BK Full House Ängelholm 2019-2020 Onsdagen den 30 september 18:30 Early bird
Hugo Nilsson Kulladals BS Lund 2019-2020 Söndagen den 15 december 10:00 - MOTIVDAG
Lund 2019-2020 Söndagen den 15 december 13:00 - MOTIVDAG
Hugo Videtorp Höganäs BC Höganäs 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 12:00
Höganäs 2019-2020 Söndagen den 20 oktober 12:30
Håkan Nilsson BK Thule Perstorp 2019-2020 Söndagen den 26 januari 13:00 Earlybird
Ina Norlin BK Söder Höganäs 2019-2020 Fredagen den 4 oktober 18:30 Early Bird
Höganäs 2019-2020 Måndagen den 28 oktober 18:30 Steg Final 1
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 10 november 12:00 Motiv Dag
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 7 mars 10:00 Early Bird kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 7 mars 12:30 Early Bird kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 14 september 18:15 finalspel
Jan Simonsen Bulltofta BK Höganäs 2019-2020 Fredagen den 4 oktober 18:30 Early Bird
Höganäs 2019-2020 Söndagen den 20 oktober 12:30
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 24 november 10:00
Helsingborg 2019-2020 Måndagen 2 december 18:00 OBS Sista Starten
Lund 2019-2020 Lördagen den 7 december 12:00 / Early Bird
Lund 2019-2020 Söndagen den 15 december 10:00 - MOTIVDAG
Lund 2019-2020 Måndagen den 20 januari 20:30 - FINAL STEG 2
Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 29 januari 18:30 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 8 februari 14:00 Motivdag
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 2 mars 19:00 Sista kvalstart
Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 8 mars 11:30 Early Bird kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 14 september 18:15 finalspel
Hässleholm 2019-2020 Måndag den 14 september 20:00 finalspel 2
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 4 oktober 11:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 10 oktober 10:00 Motiv Dag
Ängelholm 2019-2020 Lör 7/11 11:30 coronastart med spel på varannan bana
Jan-Erik Nyman BK Thule Höganäs 2019-2020 Måndagen den 21 oktober 19:30 Sista kvalstart
Helsingborg 2019-2020 Måndagen 2 december 18:00 OBS Sista Starten
Lund 2019-2020 Lördagen den 4 januari 12:00
Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 22 januari 18:30 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 26 februari 18:30
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 2 mars 19:00 Sista kvalstart
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 16 mars 19:10 Sista Early Bird kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 31 augusti 18:15kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 14 september 18:15 finalspel
Ängelholm 2019-2020 Torsdagen den 15 oktober 18:30
Jarno Tillaeus Olofströms BS Höganäs 2019-2020 Söndagen den 20 oktober 12:30
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 8 februari 11:00 Motivdag
Jason Jerfström BK Full House Ängelholm 2019-2020 Onsdagen den 30 september 18:30 Early bird
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 4 oktober 11:00 Early Bird
Jenny Wegner BK Femtionian Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 6 september 10:00 coronasäkrad start en per bana
Jesper Johansson BK Frigg Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 10 november 09:30 Motiv Dag
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 8 februari 11:00 Motivdag
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 8 februari 14:00 Motivdag
Perstorp 2019-2020 Söndagen den 23 februari 11:00
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 31 augusti 18:15kontant betalning
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 4 oktober 11:00 Early Bird
Jimmy-Dan Mortensen BK Full House Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 27 september 11:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Finalsteg 1 Lördag 14/11 09:00
Joakim Allers Kulladals BS Lund 2019-2020 Lördagen den 7 december 12:00 / Early Bird
Lund 2019-2020 Söndagen den 8 december 12:00 / Early Bird
Lund 2019-2020 Söndagen den 15 december 13:00 - MOTIVDAG
Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 29 januari 18:30 Earlybird
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 14 mars 12:30 Early Bird kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 7 september 18:15 kontant betalning
Ängelholm 2019-2020 Lör 7/11 11:30 coronastart med spel på varannan bana
Johan Danielsson Kulladals BS Höganäs 2019-2020 Fredagen den 4 oktober 18:30 Early Bird
Höganäs 2019-2020 Fredagen den 18 oktober 18:30
Höganäs 2019-2020 Måndagen den 28 oktober 18:30 Steg Final 1
Höganäs 2019-2020 Måndagen 28 oktober 20:00 Steg Final 2
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 3 november 09:30 Early Bird
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 1 december 14:00
Lund 2019-2020 Söndagen den 8 december 12:00 / Early Bird
Helsingborg 2019-2020 Måndagen den 9 december 18:00 Final Steg 2
Lund 2019-2020 Söndagen den 15 december 10:00 - MOTIVDAG
Lund 2019-2020 Söndagen den 15 december 13:00 - MOTIVDAG
Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 29 januari 18:30 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Söndagen den 23 februari 11:00
Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 26 februari 18:30
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 14 mars 12:30 Early Bird kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 16 mars 19:10 Sista Early Bird kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 14 september 18:15 finalspel
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 20 september 11:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Torsdagen den 15 oktober 18:30
Ängelholm 2019-2020 Lör 7/11 11:30 coronastart med spel på varannan bana
Johan Klyft BK Full House Ängelholm 2019-2020 Onsdagen den 30 september 18:30 Early bird
Ängelholm 2019-2020 Finalsteg 1 Lördag 14/11 09:00
Johan Persson BK Full House Ängelholm 2019-2020 Onsdagen den 30 september 18:30 Early bird
Johan Sörensen BK Full House Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 27 september 11:00 Early Bird
Johanna Borgström Hönö BK Helsingborg 2019-2020 Lördagen den 9 november 10:00
John Mattsson BK Full House Ängelholm 2019-2020 Onsdagen den 30 september 18:30 Early bird
Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 10 oktober 10:00 Motiv Dag
Ängelholm 2019-2020 1 nov 10:00 Coronastart spel på varannan bana
Jonas Ask IS Göta Höganäs 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 12:00
Höganäs 2019-2020 Måndagen den 21 oktober 19:30 Sista kvalstart
Helsingborg 2019-2020 Lördagen den 9 november 10:00
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 1 december 14:00
Helsingborg 2019-2020 Måndagen 2 december 18:00 OBS Sista Starten
Helsingborg 2019-2020 Måndagen den 9 december 18:00 Final Steg 1
Helsingborg 2019-2020 Måndagen den 9 december 18:00 Final Steg 2
Lund 2019-2020 Söndagen den 5 januari 12:00 - SISTA STARTEN!!!
Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 29 januari 18:30 Earlybird
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 7 mars 10:00 Early Bird kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 7 mars 12:30 Early Bird kontant betalning
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 9 mars 18:30 Final steg 1
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 9 mars 20:30 Final steg 2
Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 30 augusti 14:30 kontant betalning Motiv dag
Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 3 oktober 10:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 1 nov 10:00 Coronastart spel på varannan bana
Ängelholm 2019-2020 Lör 7/11 09:00 cornastart med spel på varannnan bana
Jonas Olsson Höganäs BC Höganäs 2019-2020 Fredagen den 4 oktober 18:30 Early Bird
Höganäs 2019-2020 Måndagen den 28 oktober 18:30 Steg Final 1
Höganäs 2019-2020 Måndagen 28 oktober 20:00 Steg Final 2
Helsingborg 2019-2020 Lördagen den 9 november 10:00
Lund 2019-2020 Söndagen den 29 december 12:00
Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 29 januari 18:30 Earlybird
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 31 augusti 18:15kontant betalning
Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 3 oktober 10:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Finalsteg 1 Lördag 14/11 09:00
Jonathan Johansson Höganäs BC Höganäs 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 12:00
Höganäs 2019-2020 Måndagen den 28 oktober 18:30 Steg Final 1
Höganäs 2019-2020 Måndagen 28 oktober 20:00 Steg Final 2
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 1 december 14:00
Helsingborg 2019-2020 Måndagen den 9 december 18:00 Final Steg 1
Lund 2019-2020 Söndagen den 5 januari 12:00 - SISTA STARTEN!!!
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 17 februari 19:00
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 5 september 10:00 kontant coronasäkradstart en per bana
Ängelholm 2019-2020 1 nov 10:00 Coronastart spel på varannan bana
Josefine Linderoth Spader Dam Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 10 november 09:30 Motiv Dag
Helsingborg 2019-2020 Måndagen 2 december 18:00 OBS Sista Starten
Josefine Persson BS Friska Viljor Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 22 januari 18:30 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Söndagen den 9 februari 11:00
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 9 mars 18:30 Final steg 1
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 9 mars 20:30 Final steg 2
Jörgen Lindberg Lunds BK Mamba Lund 2019-2020 Söndagen den 15 december 13:00 - MOTIVDAG
Jörgen Magnusson Kulladals BS Helsingborg 2019-2020 Lördagen den 2 november 09:30 Early Bird
Jörgen Roos Kulladals BS Höganäs 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 12:00
Helsingborg 2019-2020 Lördagen den 2 november 09:30 Early Bird
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 10 november 09:30 Motiv Dag
Helsingborg 2019-2020 Måndagen 2 december 18:00 OBS Sista Starten
Lund 2019-2020 Lördagen den 7 december 12:00 / Early Bird
Lund 2019-2020 Lördagen den 28 december 12:00
Lund 2019-2020 Söndagen den 5 januari 12:00 - SISTA STARTEN!!!
Karl Wahlgren IS Göta Höganäs 2019-2020 Fredagen den 4 oktober 18:30 Early Bird
Höganäs 2019-2020 Måndagen den 21 oktober 19:30 Sista kvalstart
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 27 oktober 10:00 Early Bird
Höganäs 2019-2020 Måndagen den 28 oktober 18:30 Steg Final 1
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 10 november 09:30 Motiv Dag
Lund 2019-2020 Söndagen den 8 december 12:00 / Early Bird
Helsingborg 2019-2020 Måndagen den 9 december 18:00 Final Steg 1
Helsingborg 2019-2020 Måndagen den 9 december 18:00 Final Steg 2
Lund 2019-2020 Söndagen den 15 december 13:00 - MOTIVDAG
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 8 februari 14:00 Motivdag
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 31 augusti 18:15kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 7 september 18:15 kontant betalning
Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 3 oktober 10:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 25 oktober 10:00
Ängelholm 2019-2020 Lör 7/11 11:30 coronastart med spel på varannan bana
Ängelholm 2019-2020 Finalsteg 1 Lördag 14/11 09:00
Ängelholm 2019-2020 Finalsteg 2 Lördag 14/11 12:00
Kevin Lindbladh Höganäs BC Helsingborg 2019-2020 Måndagen 2 december 18:00 OBS Sista Starten
Helsingborg 2019-2020 Måndagen den 9 december 18:00 Final Steg 1
Kim Andersson BK Full House Ängelholm 2019-2020 Onsdagen den 30 september 18:30 Early bird
Ängelholm 2019-2020 Lör 7/11 09:00 cornastart med spel på varannnan bana
Kim Bolleby Team Pergamon BC Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 30 augusti 14:30 kontant betalning Motiv dag
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 27 september 11:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Finalsteg 1 Lördag 14/11 09:00
Ängelholm 2019-2020 Finalsteg 2 Lördag 14/11 12:00
Lars Berghman Kulladals BS Höganäs 2019-2020 Fredagen den 18 oktober 18:30
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 27 oktober 10:00 Early Bird
Lund 2019-2020 Söndagen den 5 januari 12:00 - SISTA STARTEN!!!
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 1 februari 11:00 Earlybird
Lars Nilsson BK Full House Ängelholm 2019-2020 Onsdagen den 30 september 18:30 Early bird
Lars-Conny Henningsson Team Bjuv BF Höganäs 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 12:00
Höganäs 2019-2020 Fredagen den 18 oktober 18:30
Höganäs 2019-2020 Måndagen den 21 oktober 19:30 Sista kvalstart
Höganäs 2019-2020 Måndagen den 28 oktober 18:30 Steg Final 1
Helsingborg 2019-2020 Lördagen den 2 november 12:00 Early Bird
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 10 november 12:00 Motiv Dag
Helsingborg 2019-2020 Måndagen 2 december 18:00 OBS Sista Starten
Lund 2019-2020 Söndagen den 8 december 12:00 / Early Bird
Lund 2019-2020 Lördagen den 28 december 12:00
Lund 2019-2020 Måndag den 20 januari 18:30 - FINAL STEG 1
Lund 2019-2020 Måndagen den 20 januari 20:30 - FINAL STEG 2
Perstorp 2019-2020 Söndagen den 26 januari 13:00 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Söndagen den 23 februari 11:00
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 2 mars 19:00 Sista kvalstart
Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 8 mars 11:30 Early Bird kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 14 mars 12:30 Early Bird kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 7 september 18:15 kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 14 september 18:15 finalspel
Hässleholm 2019-2020 Måndag den 14 september 20:00 finalspel 2
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 20 september 11:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 27 september 11:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Torsdagen den 15 oktober 18:30
Lars-Eric Åkesson IS Göta Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 1 december 14:00
Lund 2019-2020 Söndagen den 15 december 10:00 - MOTIVDAG
Lund 2019-2020 Söndagen den 15 december 13:00 - MOTIVDAG
Leif Gustafsson Malmö-Ecco BK Höganäs 2019-2020 Fredagen den 4 oktober 18:30 Early Bird
Leif Persson Höganäs BC Höganäs 2019-2020 Fredagen den 20 september 18:30 Early Bird
Leif Svantesson BK ABeCe Perstorp 2019-2020 Söndagen den 26 januari 13:00 Earlybird
Lena Whistleton BK Bells Höganäs 2019-2020 Fredagen den 20 september 18:30 Early Bird
Lund 2019-2020 Söndagen den 8 december 12:00 / Early Bird
Lennart Olsson BK Stenbocken Höganäs 2019-2020 Fredagen den 4 oktober 18:30 Early Bird
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 27 oktober 10:00 Early Bird
Helsingborg 2019-2020 Måndagen 2 december 18:00 OBS Sista Starten
Helsingborg 2019-2020 Måndagen den 9 december 18:00 Final Steg 1
Lund 2019-2020 Lördagen den 28 december 12:00
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 17 februari 19:00
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 14 mars 12:30 Early Bird kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 7 september 18:15 kontant betalning
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 20 september 11:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Onsdagen den 30 september 18:30 Early bird
Ängelholm 2019-2020 Torsdagen den 15 oktober 18:30
Linda Wehner BS Hässle Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 6 september 10:00 coronasäkrad start en per bana
Linus Persson Höganäs BC Höganäs 2019-2020 Fredagen den 4 oktober 18:30 Early Bird
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 17 februari 19:00
Liselott Ekström Höganäs BC Höganäs 2019-2020 Lördagen den 5 oktober 09:30 Motiv Dag
Lund 2019-2020 Söndagen den 8 december 12:00 / Early Bird
Perstorp 2019-2020 Söndagen den 26 januari 13:00 Earlybird
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 14 mars 10:00 Early Bird kontant betalning
Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 10 oktober 10:00 Motiv Dag
Ängelholm 2019-2020 Lör 7/11 09:00 cornastart med spel på varannnan bana
Lukas Andersson Olofströms BS Höganäs 2019-2020 Söndagen den 20 oktober 12:30
Helsingborg 2019-2020 Lördagen den 9 november 10:00
Lund 2019-2020 Söndagen den 8 december 12:00 / Early Bird
Lund 2019-2020 Måndag den 20 januari 18:30 - FINAL STEG 1
Perstorp 2019-2020 Söndagen den 26 januari 13:00 Earlybird
Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 6 september 10:00 coronasäkrad start en per bana
Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 3 oktober 10:00 Early Bird
Magnus Ahlberg BK Full House Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 27 september 11:00 Early Bird
Magnus Persson BK Playax Lund 2019-2020 Söndagen den 5 januari 12:00 - SISTA STARTEN!!!
Majken Heino BS Friska Viljor Perstorp 2019-2020 Söndagen den 9 februari 11:00
Manne Steen Halmia BS Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 3 oktober 10:00 Early Bird
Marie Johnsson Höganäs BC Höganäs 2019-2020 Lördagen den 5 oktober 09:30 Motiv Dag
Höganäs 2019-2020 Måndagen 28 oktober 20:00 Steg Final 2
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 10 november 09:30 Motiv Dag
Lund 2019-2020 Söndagen den 8 december 12:00 / Early Bird
Perstorp 2019-2020 Söndagen den 26 januari 13:00 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 26 februari 18:30
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 14 mars 10:00 Early Bird kontant betalning
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 20 september 11:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 27 september 11:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Finalsteg 1 Lördag 14/11 09:00
Martin Allers Kulladals BS Ängelholm 2019-2020 Lör 7/11 11:30 coronastart med spel på varannan bana
Martin Järnland Kulladals BS Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 10 november 09:30 Motiv Dag
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 24 november 10:00
Helsingborg 2019-2020 Måndagen 2 december 18:00 OBS Sista Starten
Lund 2019-2020 Lördagen den 28 december 12:00
Lund 2019-2020 Lördagen den 4 januari 12:00
Lund 2019-2020 Söndagen den 5 januari 12:00 - SISTA STARTEN!!!
Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 29 januari 18:30 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 1 februari 11:00 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 2 mars 19:00 Sista kvalstart
Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 8 mars 11:30 Early Bird kontant betalning
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 9 mars 18:30 Final steg 1
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 9 mars 20:30 Final steg 2
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 16 mars 19:10 Sista Early Bird kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 7 september 18:15 kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 14 september 18:15 finalspel
Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 3 oktober 10:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 4 oktober 11:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 25 oktober 10:00
Martin Paulsson Kulladals BS Höganäs 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 09:30
Höganäs 2019-2020 Måndagen den 28 oktober 18:30 Steg Final 1
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 24 november 10:00
Helsingborg 2019-2020 Måndagen 2 december 18:00 OBS Sista Starten
Lund 2019-2020 Lördagen den 28 december 12:00
Lund 2019-2020 Lördagen den 4 januari 12:00
Lund 2019-2020 Söndagen den 5 januari 12:00 - SISTA STARTEN!!!
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 2 mars 19:00 Sista kvalstart
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 9 mars 20:30 Final steg 2
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 5 september 10:00 kontant coronasäkradstart en per bana
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 7 september 18:15 kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 14 september 18:15 finalspel
Ängelholm 2019-2020 Torsdagen den 15 oktober 18:30
Ängelholm 2019-2020 Lör 7/11 09:00 cornastart med spel på varannnan bana
Mathias Perzon Öresunds BS Höganäs 2019-2020 Fredagen den 18 oktober 18:30
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 1 december 14:00
Helsingborg 2019-2020 Måndagen 2 december 18:00 OBS Sista Starten
Mathias Ulfhielm BK Virveln Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 5 september 12:00 kontant betalning
Mathias Årup IS Göta Helsingborg 2019-2020 Måndagen 2 december 18:00 OBS Sista Starten
Mats Andersson BK Full House Ängelholm 2019-2020 Onsdagen den 30 september 18:30 Early bird
Mats Lunderquist Kulladals BS Höganäs 2019-2020 Fredagen den 18 oktober 18:30
Helsingborg 2019-2020 Lördagen den 2 november 09:30 Early Bird
Helsingborg 2019-2020 Måndagen 2 december 18:00 OBS Sista Starten
Lund 2019-2020 Söndagen den 15 december 13:00 - MOTIVDAG
Lund 2019-2020 Lördagen den 28 december 12:00
Lund 2019-2020 Måndag den 20 januari 18:30 - FINAL STEG 1
Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 29 januari 18:30 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 2 mars 19:00 Sista kvalstart
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 14 mars 10:00 Early Bird kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 14 mars 12:30 Early Bird kontant betalning
Ängelholm 2019-2020 Torsdagen den 15 oktober 18:30
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 25 oktober 10:00
Matti Persson Höganäs BC Höganäs 2019-2020 Lördagen den 5 oktober 09:30 Motiv Dag
Mattias Möller Höganäs BC Höganäs 2019-2020 Fredagen den 20 september 18:30 Early Bird
Höganäs 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 09:30
Höganäs 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 12:00
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 17 februari 19:00
Matts Johansson BK Team SGK Helsingborg Höganäs 2019-2020 Fredagen den 4 oktober 18:30 Early Bird
Höganäs 2019-2020 Fredagen den 18 oktober 18:30
Helsingborg 2019-2020 Lördagen den 9 november 10:00
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 10 november 09:30 Motiv Dag
Helsingborg 2019-2020 Måndagen 2 december 18:00 OBS Sista Starten
Lund 2019-2020 Söndagen den 8 december 12:00 / Early Bird
Lund 2019-2020 Måndag den 20 januari 18:30 - FINAL STEG 1
Lund 2019-2020 Måndagen den 20 januari 20:30 - FINAL STEG 2
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 1 februari 11:00 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 17 februari 19:00
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 14 mars 12:30 Early Bird kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 30 augusti 11:30 kontant betalning Motiv dag
Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 30 augusti 14:30 kontant betalning Motiv dag
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 14 september 18:15 finalspel
Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 3 oktober 10:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 25 oktober 10:00
Matz Hägg BK Thule Höganäs 2019-2020 Söndagen den 20 oktober 12:30
Micael Zanderhäll BK Frigg Perstorp 2019-2020 Lördagen den 8 februari 14:00 Motivdag
Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 26 februari 18:30
Michael Wegner BK Femtionian Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 7 mars 10:00 Early Bird kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Måndag den 14 september 20:00 finalspel 2
Mikael Blomqvist Kulladals BS Höganäs 2019-2020 Lördagen den 5 oktober 12:00 Motiv Dag
Höganäs 2019-2020 Fredagen den 18 oktober 18:30
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 27 oktober 10:00 Early Bird
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 24 november 10:00
Helsingborg 2019-2020 Måndagen 2 december 18:00 OBS Sista Starten
Lund 2019-2020 Lördagen den 7 december 12:00 / Early Bird
Lund 2019-2020 Söndagen den 15 december 13:00 - MOTIVDAG
Lund 2019-2020 Lördagen den 4 januari 12:00
Lund 2019-2020 Måndag den 20 januari 18:30 - FINAL STEG 1
Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 29 januari 18:30 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 1 februari 11:00 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 2 mars 19:00 Sista kvalstart
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 14 mars 12:30 Early Bird kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 30 augusti 11:30 kontant betalning Motiv dag
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 7 september 18:15 kontant betalning
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 4 oktober 11:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 10 oktober 12:30 Motiv Dag
Ängelholm 2019-2020 Lör 7/11 11:30 coronastart med spel på varannan bana
Mikael Gottfries Bulltofta BK Höganäs 2019-2020 Söndagen den 20 oktober 12:30
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 24 november 10:00
Lund 2019-2020 Lördagen den 4 januari 12:00
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 8 februari 14:00 Motivdag
Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 26 februari 18:30
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 2 mars 19:00 Sista kvalstart
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 9 mars 18:30 Final steg 1
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 5 september 10:00 kontant coronasäkradstart en per bana
Mikael Jensen Hönö BK Helsingborg 2019-2020 Lördagen den 9 november 10:00
Mikael Lindholm Team Ystad BK Lund 2019-2020 Söndagen den 15 december 10:00 - MOTIVDAG
Munnoi Sureporn BK Falcon Ladies Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 3 oktober 10:00 Early Bird
Niclas Lantz Team Alingsås BC Perstorp 2019-2020 Lördagen den 8 februari 11:00 Motivdag
Niklas Johansson BK Frigg Helsingborg 2019-2020 Lördagen den 2 november 12:00 Early Bird
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 10 november 12:00 Motiv Dag
Lund 2019-2020 Söndagen den 5 januari 12:00 - SISTA STARTEN!!!
Perstorp 2019-2020 Söndagen den 26 januari 13:00 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 26 februari 18:30
Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 30 augusti 14:30 kontant betalning Motiv dag
Ängelholm 2019-2020 1 nov 10:00 Coronastart spel på varannan bana
Niklas Rothman Kulladals BS Höganäs 2019-2020 Lördagen den 5 oktober 12:00 Motiv Dag
Helsingborg 2019-2020 Måndagen 2 december 18:00 OBS Sista Starten
Nils-Göran Nilsson Lunds BK Mamba Höganäs 2019-2020 Måndagen den 21 oktober 19:30 Sista kvalstart
Lund 2019-2020 Söndagen den 5 januari 12:00 - SISTA STARTEN!!!
Noel Lövden Berseus Lunds BK Mamba Lund 2019-2020 Söndagen den 5 januari 12:00 - SISTA STARTEN!!!
Ola Persson BK Full House Ängelholm 2019-2020 Onsdagen den 30 september 18:30 Early bird
Oscar Lund Larsen Danmark Höganäs 2019-2020 Lördagen den 5 oktober 09:30 Motiv Dag
Höganäs 2019-2020 Lördagen den 5 oktober 12:00 Motiv Dag
Höganäs 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 12:00
Oscar Svensson BKF Falkenberg Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 10 oktober 10:00 Motiv Dag
Ottilia Gunnarsson BK Femtionian Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 30 augusti 11:30 kontant betalning Motiv dag
Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 30 augusti 14:30 kontant betalning Motiv dag
Ängelholm 2019-2020 29 okt 19:15 Coronastart spel på varannan bana
Otto Tillaeus Olofströms BS Höganäs 2019-2020 Söndagen den 20 oktober 12:30
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 10 november 12:00 Motiv Dag
Lund 2019-2020 Lördagen den 28 december 12:00
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 8 februari 11:00 Motivdag
Patrik Ahlgren Bulltofta BK Lund 2019-2020 Lördagen den 4 januari 12:00
Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 26 februari 18:30
Patrik Bruno BK Hovet Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 7 mars 12:30 Early Bird kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 16 mars 19:10 Sista Early Bird kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 14 september 18:15 finalspel
Per Montén BK Frigg Lund 2019-2020 Söndagen den 29 december 12:00
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 1 februari 11:00 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Söndagen den 23 februari 11:00
Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 26 februari 18:30
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 7 mars 12:30 Early Bird kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 14 mars 12:30 Early Bird kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 30 augusti 14:30 kontant betalning Motiv dag
Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 3 oktober 10:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 10 oktober 10:00 Motiv Dag
Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 10 oktober 12:30 Motiv Dag
Peter Andersson BK Full House Ängelholm 2019-2020 Onsdagen den 30 september 18:30 Early bird
Peter Eriksson Kulladals BS Höganäs 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 12:00
Lund 2019-2020 Lördagen den 4 januari 12:00
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 2 mars 19:00 Sista kvalstart
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 9 mars 20:30 Final steg 2
Peter Ljung Team Pergamon BC Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 30 augusti 14:30 kontant betalning Motiv dag
Peter Niclasen Bulltofta BK Höganäs 2019-2020 Söndagen den 20 oktober 12:30
Lund 2019-2020 Lördagen den 4 januari 12:00
Lund 2019-2020 Måndag den 20 januari 18:30 - FINAL STEG 1
Lund 2019-2020 Måndagen den 20 januari 20:30 - FINAL STEG 2
Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 29 januari 18:30 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 8 februari 14:00 Motivdag
Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 26 februari 18:30
Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 8 mars 11:30 Early Bird kontant betalning
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 9 mars 20:30 Final steg 2
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 5 september 10:00 kontant coronasäkradstart en per bana
Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 6 september 13:45
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 14 september 18:15 finalspel
Hässleholm 2019-2020 Måndag den 14 september 20:00 finalspel 2
Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 3 oktober 10:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 4 oktober 11:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Lör 7/11 11:30 coronastart med spel på varannan bana
Ängelholm 2019-2020 Finalsteg 1 Lördag 14/11 09:00
Petra Sjöberg Höganäs BC Perstorp 2019-2020 Söndagen den 26 januari 13:00 Earlybird
Petro Härfstrand Bulltofta BK Höganäs 2019-2020 Söndagen den 20 oktober 12:30
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 24 november 10:00
Lund 2019-2020 Lördagen den 4 januari 12:00
Lund 2019-2020 Måndag den 20 januari 18:30 - FINAL STEG 1
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 8 februari 14:00 Motivdag
Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 26 februari 18:30
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 2 mars 19:00 Sista kvalstart
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 5 september 10:00 kontant coronasäkradstart en per bana
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 4 oktober 11:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Torsdagen den 15 oktober 18:30
Pontus Ek BK Playax Lund 2019-2020 Lördagen den 28 december 12:00
Lund 2019-2020 Måndagen den 20 januari 20:30 - FINAL STEG 2
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 1 februari 11:00 Earlybird
Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 8 mars 11:30 Early Bird kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 30 augusti 11:30 kontant betalning Motiv dag
Pontus Möller BK Hovet Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 6 september 13:45
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 4 oktober 11:00 Early Bird
Pontus Nilsson BS Olymp Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 1 december 14:00
Rasmus Edvall IS Göta Höganäs 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 12:00
Höganäs 2019-2020 Måndagen den 21 oktober 19:30 Sista kvalstart
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 27 oktober 10:00 Early Bird
Höganäs 2019-2020 Måndagen 28 oktober 20:00 Steg Final 2
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 10 november 09:30 Motiv Dag
Helsingborg 2019-2020 Måndagen 2 december 18:00 OBS Sista Starten
Lund 2019-2020 Söndagen den 8 december 12:00 / Early Bird
Helsingborg 2019-2020 Måndagen den 9 december 18:00 Final Steg 1
Helsingborg 2019-2020 Måndagen den 9 december 18:00 Final Steg 2
Lund 2019-2020 Måndag den 20 januari 18:30 - FINAL STEG 1
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 8 februari 11:00 Motivdag
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 8 februari 14:00 Motivdag
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 9 mars 20:30 Final steg 2
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 5 september 12:00 kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 7 september 18:15 kontant betalning
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 27 september 11:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 3 oktober 10:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 25 oktober 10:00
Ängelholm 2019-2020 Finalsteg 1 Lördag 14/11 09:00
Rasmus Gjöderum Kulladals BS Helsingborg 2019-2020 Måndagen 2 december 18:00 OBS Sista Starten
Lund 2019-2020 Lördagen den 4 januari 12:00
Rasmus Green IS Göta Höganäs 2019-2020 Fredagen den 4 oktober 18:30 Early Bird
Höganäs 2019-2020 Lördagen den 5 oktober 12:00 Motiv Dag
Höganäs 2019-2020 Fredagen den 18 oktober 18:30
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 3 november 09:30 Early Bird
Lund 2019-2020 Söndagen den 15 december 10:00 - MOTIVDAG
Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 29 januari 18:30 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 1 februari 11:00 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 8 februari 11:00 Motivdag
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 31 augusti 18:15kontant betalning
Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 3 oktober 10:00 Early Bird
Rasmus Paulsson Höganäs BC Höganäs 2019-2020 Fredagen den 18 oktober 18:30
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 17 februari 19:00
Raymond Lantz Halmia BS Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 27 september 11:00 Early Bird
Raymond Oskarsson BK Frigg Perstorp 2019-2020 Lördagen den 8 februari 11:00 Motivdag
Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 26 februari 18:30
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 2 mars 19:00 Sista kvalstart
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 9 mars 18:30 Final steg 1
Raymond Teece BK Full House Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 25 oktober 10:00
Rebecca Lundahl IS Göta Höganäs 2019-2020 Söndagen den 20 oktober 12:30
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 1 december 14:00
Lund 2019-2020 Söndagen den 8 december 12:00 / Early Bird
Reidulf Nilsen IS Göta Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 3 november 09:30 Early Bird
Richard Sjögren BK Atlantic Sharks Lund 2019-2020 Söndagen den 15 december 10:00 - MOTIVDAG
Lund 2019-2020 Söndagen den 15 december 13:00 - MOTIVDAG
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 2 mars 19:00 Sista kvalstart
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 7 mars 10:00 Early Bird kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 7 mars 12:30 Early Bird kontant betalning
Richard Teece BK Full House Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 25 oktober 10:00
Ängelholm 2019-2020 Finalsteg 2 Lördag 14/11 12:00
Rikard Machmüller BK Full House Ängelholm 2019-2020 Onsdagen den 30 september 18:30 Early bird
Robert Kaneby Kulladals BS Höganäs 2019-2020 Lördagen den 5 oktober 12:00 Motiv Dag
Helsingborg 2019-2020 Lördagen den 2 november 09:30 Early Bird
Helsingborg 2019-2020 Lördagen den 2 november 12:00 Early Bird
Lund 2019-2020 Söndagen den 8 december 12:00 / Early Bird
Helsingborg 2019-2020 Måndagen den 9 december 18:00 Final Steg 1
Lund 2019-2020 Söndagen den 29 december 12:00
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 8 februari 11:00 Motivdag
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 8 februari 14:00 Motivdag
Robin Björnstedt Team Bjuv BF Perstorp 2019-2020 Måndagen den 17 februari 19:00
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 9 mars 18:30 Final steg 1
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 9 mars 20:30 Final steg 2
Ängelholm 2019-2020 Torsdagen den 15 oktober 18:30
Robin Frisk IS Göta Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 3 oktober 10:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 25 oktober 10:00
Robin Persson IS Göta Höganäs 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 09:30
Höganäs 2019-2020 Måndagen den 28 oktober 18:30 Steg Final 1
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 3 november 09:30 Early Bird
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 1 december 14:00
Helsingborg 2019-2020 Måndagen 2 december 18:00 OBS Sista Starten
Lund 2019-2020 Söndagen den 15 december 10:00 - MOTIVDAG
Robin Persson Bulltofta BK Lund 2019-2020 Lördagen den 4 januari 12:00
Robin Persson IS Göta Lund 2019-2020 Måndagen den 20 januari 20:30 - FINAL STEG 2
Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 22 januari 18:30 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 8 februari 14:00 Motivdag
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 9 mars 18:30 Final steg 1
Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 30 augusti 11:30 kontant betalning Motiv dag
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 31 augusti 18:15kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 7 september 18:15 kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 14 september 18:15 finalspel
Hässleholm 2019-2020 Måndag den 14 september 20:00 finalspel 2
Ängelholm 2019-2020 Onsdagen den 30 september 18:30 Early bird
Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 3 oktober 10:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Lör 7/11 11:30 coronastart med spel på varannan bana
Ängelholm 2019-2020 Finalsteg 1 Lördag 14/11 09:00
Ängelholm 2019-2020 Finalsteg 2 Lördag 14/11 12:00
Ronja Jakobsson Edvall BK Hovet Perstorp 2019-2020 Lördagen den 8 februari 11:00 Motivdag
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 5 september 12:00 kontant betalning
Rufus Plantman BK Frigg Perstorp 2019-2020 Söndagen den 9 februari 11:00
Runa Rasmussen Olofströms FK Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 10 november 09:30 Motiv Dag
Sandra Andersson Spader Dam Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 27 september 11:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Finalsteg 2 Lördag 14/11 12:00
Sandra Svantesson IS Göta Höganäs 2019-2020 Lördagen den 5 oktober 12:00 Motiv Dag
Höganäs 2019-2020 Fredagen den 18 oktober 18:30
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 3 november 09:30 Early Bird
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 1 december 14:00
Helsingborg 2019-2020 Måndagen 2 december 18:00 OBS Sista Starten
Lund 2019-2020 Söndagen den 8 december 12:00 / Early Bird
Helsingborg 2019-2020 Måndagen den 9 december 18:00 Final Steg 1
Lund 2019-2020 Söndagen den 15 december 13:00 - MOTIVDAG
Lund 2019-2020 Måndag den 20 januari 18:30 - FINAL STEG 1
Perstorp 2019-2020 Söndagen den 26 januari 13:00 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 1 februari 11:00 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 9 mars 18:30 Final steg 1
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 14 mars 10:00 Early Bird kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 14 mars 12:30 Early Bird kontant betalning
Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 3 oktober 10:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 25 oktober 10:00
Ängelholm 2019-2020 Lör 7/11 11:30 coronastart med spel på varannan bana
Sebastian Persson IS Göta Höganäs 2019-2020 Lördagen den 5 oktober 12:00 Motiv Dag
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 1 december 14:00
Helsingborg 2019-2020 Måndagen 2 december 18:00 OBS Sista Starten
Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 22 januari 18:30 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Söndagen den 26 januari 13:00 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Söndagen den 23 februari 11:00
Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 8 mars 11:30 Early Bird kontant betalning
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 9 mars 18:30 Final steg 1
Ängelholm 2019-2020 Onsdagen den 30 september 18:30 Early bird
Sebastian Stridh Höganäs BC Höganäs 2019-2020 Fredagen den 20 september 18:30 Early Bird
Sigbritt Preütz Höganäs BC Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 20 september 11:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 10 oktober 10:00 Motiv Dag
Simon Andersson Olofströms BS Höganäs 2019-2020 Söndagen den 20 oktober 12:30
Helsingborg 2019-2020 Lördagen den 9 november 10:00
Perstorp 2019-2020 Söndagen den 26 januari 13:00 Earlybird
Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 6 september 10:00 coronasäkrad start en per bana
Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 3 oktober 10:00 Early Bird
Simon Mattsson AIK Höganäs 2019-2020 Söndagen den 20 oktober 12:30
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 10 november 09:30 Motiv Dag
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 1 december 14:00
Helsingborg 2019-2020 Måndagen den 9 december 18:00 Final Steg 2
Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 22 januari 18:30 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 29 januari 18:30 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 8 februari 11:00 Motivdag
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 9 mars 18:30 Final steg 1
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 4 oktober 11:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 29 okt 19:15 Coronastart spel på varannan bana
Ängelholm 2019-2020 Lör 7/11 09:00 cornastart med spel på varannnan bana
Simon Ståål Höganäs BC Höganäs 2019-2020 Lördagen den 12 oktober 09:30
Sonny Persson IS Göta Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 27 oktober 10:00 Early Bird
Helsingborg 2019-2020 Lördagen den 2 november 12:00 Early Bird
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 10 november 12:00 Motiv Dag
Helsingborg 2019-2020 Måndagen den 9 december 18:00 Final Steg 1
Helsingborg 2019-2020 Måndagen den 9 december 18:00 Final Steg 2
Perstorp 2019-2020 Söndagen den 23 februari 11:00
Susanne Jensen Hönö BK Helsingborg 2019-2020 Lördagen den 9 november 10:00
Sören Persson BK Atlantic Sharks Höganäs 2019-2020 Lördagen den 5 oktober 09:30 Motiv Dag
Höganäs 2019-2020 Lördagen den 5 oktober 12:00 Motiv Dag
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 10 november 09:30 Motiv Dag
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 10 november 12:00 Motiv Dag
Helsingborg 2019-2020 Måndagen den 9 december 18:00 Final Steg 2
Lund 2019-2020 Söndagen den 15 december 10:00 - MOTIVDAG
Lund 2019-2020 Söndagen den 15 december 13:00 - MOTIVDAG
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 8 februari 11:00 Motivdag
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 8 februari 14:00 Motivdag
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 2 mars 19:00 Sista kvalstart
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 7 mars 10:00 Early Bird kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 7 mars 12:30 Early Bird kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 30 augusti 11:30 kontant betalning Motiv dag
Teodor Samuelsson IS Göta Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 27 september 11:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Finalsteg 1 Lördag 14/11 09:00
Teuvo Halttunen BK Team SGK Helsingborg Höganäs 2019-2020 Fredagen den 4 oktober 18:30 Early Bird
Höganäs 2019-2020 Fredagen den 18 oktober 18:30
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 10 november 09:30 Motiv Dag
Lund 2019-2020 Söndagen den 8 december 12:00 / Early Bird
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 1 februari 11:00 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 17 februari 19:00
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 14 mars 12:30 Early Bird kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Måndag den 14 september 20:00 finalspel 2
Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 3 oktober 10:00 Early Bird
Theo Stéen Halmia BS Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 27 september 11:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 3 oktober 10:00 Early Bird
Thomas Strömberg Jönsson BK Full House Ängelholm 2019-2020 Onsdagen den 30 september 18:30 Early bird
Ängelholm 2019-2020 1 nov 10:00 Coronastart spel på varannan bana
Tina Montén BS Hässle Höganäs 2019-2020 Söndagen den 20 oktober 12:30
Höganäs 2019-2020 Måndagen den 21 oktober 19:30 Sista kvalstart
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 10 november 12:00 Motiv Dag
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 1 december 14:00
Lund 2019-2020 Söndagen den 29 december 12:00
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 1 februari 11:00 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Söndagen den 23 februari 11:00
Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 26 februari 18:30
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 14 mars 12:30 Early Bird kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 16 mars 19:10 Sista Early Bird kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 30 augusti 14:30 kontant betalning Motiv dag
Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 10 oktober 10:00 Motiv Dag
Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 10 oktober 12:30 Motiv Dag
Ängelholm 2019-2020 1 nov 10:00 Coronastart spel på varannan bana
Tom Nyholm Lunds BK Mamba Höganäs 2019-2020 Söndagen den 20 oktober 12:30
Höganäs 2019-2020 Måndagen den 21 oktober 19:30 Sista kvalstart
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 1 december 14:00
Lund 2019-2020 Lördagen den 7 december 12:00 / Early Bird
Lund 2019-2020 Söndagen den 8 december 12:00 / Early Bird
Lund 2019-2020 Lördagen den 28 december 12:00
Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 22 januari 18:30 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Onsdagen den 29 januari 18:30 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 1 februari 11:00 Earlybird
Hässleholm 2019-2020 Söndagen den 8 mars 11:30 Early Bird kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Lördagen den 14 mars 10:00 Early Bird kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 7 september 18:15 kontant betalning
Hässleholm 2019-2020 Måndag den 14 september 20:00 finalspel 2
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 20 september 11:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 4 oktober 11:00 Early Bird
Ängelholm 2019-2020 Torsdagen den 15 oktober 18:30
Tomas Karlsson BK Frigg Höganäs 2019-2020 Fredagen den 4 oktober 18:30 Early Bird
Helsingborg 2019-2020 Söndagen den 10 november 12:00 Motiv Dag
Lund 2019-2020 Söndagen den 8 december 12:00 / Early Bird
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 1 februari 11:00 Earlybird
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 8 februari 11:00 Motivdag
Perstorp 2019-2020 Måndagen den 2 mars 19:00 Sista kvalstart
Ängelholm 2019-2020 Söndagen den 4 oktober 11:00 Early Bird
Tomas Rosén BK Full House Ängelholm 2019-2020 Onsdagen den 30 september 18:30 Early bird
Tommy Andersson Kulladals BS Höganäs 2019-2020 Måndagen den 21 oktober 19:30 Sista kvalstart
Helsingborg 2019-2020 Måndagen 2 december 18:00 OBS Sista Starten
Lund 2019-2020 Lördagen den 4 januari 12:00
Lund 2019-2020 Söndagen den 5 januari 12:00 - SISTA STARTEN!!!
Perstorp 2019-2020 Lördagen den 1 februari 11:00 Earlybird
Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 7 september 18:15 kontant betalning
Ängelholm 2019-2020 Lördagen den 10 oktober 10:00 Motiv Dag
Ängelholm 2019-2020 Torsdagen den 15 oktober 18:30
Torbjörn Nilsson Höganäs BC Höganäs 2019-2020 Fredagen den 4 oktober 18:30 Early Bird
Höganäs 2019-2020 Måndagen den 28 oktober 18:30 Steg Final 1
Ulf F. Nilsson BK Full House Ängelholm 2019-2020 Onsdagen den 30 september 18:30 Early bird
Ulf-Arne Nilsson BK Playax Lund 2019-2020 Söndagen den 5 januari 12:00 - SISTA STARTEN!!!
William Olofsson BK Femtionian Hässleholm 2019-2020 Måndagen den 31 augusti 18:15kontant betalning