START  -  ANMÄLAN  -  TOURFORMAT  -  STARTER  -  SPELARE  -  RESULTAT  -  BAROMETER  -  KONTAKT   
Senaste anmälan: Johan Danielsson, Kulladals BS  

Barometer

<< Tillbaka              Skriv ut

  Namn Klubb Hög Hel Lund Per Häs Äng Totalt
1. Rasmus Edvall IS Göta 47 49 35 43 32 82 288
2. Robin Persson IS Göta 40 18 45 35 44 90 272
3. Arnar Jonsson Höganäs BC 46 48   15 47 94 250
4. Karl Wahlgren IS Göta 39 47 15 15 28 98 242
5. Christer Rapp Kulladals BS 37 25 46 28 42 56 234
6. Peter Niclasen Bulltofta BK 15   47 47 43 74 226
7. Marie Johnsson Höganäs BC 50 24 15 32 24 80 225
8. Martin Paulsson Kulladals BS 41 34 24 48 36 30 213
9. Johan Danielsson Kulladals BS 49 46 15 31 40 30 211
10. Sandra Svantesson IS Göta 15 37 42 37 15 52 198
11. Jan Simonsen Bulltofta BK 18 28 50 26 46 30 198
12. Matts Johansson BK Team SGK Helsingborg 34 21 43 27 41 30 196
13. Jonas Olsson Höganäs BC 43 15 34 15 15 72 194
14. André Lindberg IS Göta 27 38   15 15 96 191
15. Lars-Conny Henningsson Team Bjuv BF 36 15 44 15 49 32 191
16. Emma Halttunen Spader Dam 48 17 15 15 18 76 189
17. Tommy Andersson Kulladals BS 32 15 16 29 26 66 184
18. Jonas Ask IS Göta 28 44 20 46 15 30 183
19. Eliaz Olsson Kulladals BS 30 15 40 38 30 30 183
20. Lukas Andersson Olofströms BS 15 26 41 15 15 64 176
21. Teuvo Halttunen BK Team SGK Helsingborg 33 30 15 15 48 30 171
22. Martin Järnland Kulladals BS   15 30 50 39 36 170
23. Fredrik Schack von Brockdorff Höganäs BC 15 36 31 41 15 30 168
24. Mikael Blomqvist Kulladals BS 25 31 36 24 21 30 167
25. Mats Lunderquist Kulladals BS 15 22 37 33 15 44 166
26. Christian Olsson Team Bjuv BF   40 15 25 19 60 159
27. Jonathan Johansson Höganäs BC 44 35 15 15 15 30 154
28. Lennart Olsson BK Stenbocken 15 39 18 15 31 30 148
29. Tina Montén BS Hässle 17 15 15 15 23 62 147
30. Simon Mattsson AIK 15 45   42   42 144
31. Rasmus Green IS Göta 29 15 15 16 34 34 143
32. Tom Nyholm Lunds BK Mamba 15 15 21 15 45 30 141
33. Bo Månsson Team Bjuv BF 38 20 17 15 15 30 135
34. Jan-Erik Nyman BK Thule 15 15 22 18 35 30 135
35. Kim Bolleby Team Pergamon BC         33 100 133
36. Petro Härfstrand Bulltofta BK 15 15 39 15 15 30 129
37. Bjarne Strand Höganäs BC 20 23 15 15 15 40 128
38. Sören Persson BK Atlantic Sharks 15 50 28 17 15   125
39. Per Montén BK Frigg     15 34 22 46 117
40. Sebastian Persson IS Göta 15 15   40 15 30 115
41. Niklas Johansson BK Frigg   33 15 22 15 30 115
42. Alexander Martinsson Lunds BK Mamba 31 15 38 15 15   114
43. Anton Andersson IS Göta   29       68 97
44. Mikael Gottfries Bulltofta BK 15 15 15 36 15   96
45. Ina Norlin BK Söder 42 15     37   94
46. Tomas Karlsson BK Frigg 15 15 15 19   30 94
47. André Klingheden Höganäs BC 45         48 93
48. Pontus Ek BK Playax     48 30 15   93
49. Fredrik Lundstedt Kulladals BS           92 92
50. Liselott Ekström Höganäs BC 16   15 15 15 30 91
51. Simon Andersson Olofströms BS 15 15   15 15 30 90
52. Sandra Andersson Spader Dam           88 88
53. Peter Eriksson Kulladals BS 15   27 45     87
54. Robert Kaneby Kulladals BS 15 42 15 15     87
55. Joakim Allers Kulladals BS     15 15 27 30 87
56. Richard Teece BK Full House           86 86
57. Teodor Samuelsson IS Göta           84 84
58. Robin Björnstedt Team Bjuv BF       49   30 79
59. Johan Klyft BK Full House           78 78
60. Bengt Petersson Kulladals BS 15   15 15   30 75
61. Gudlaugur Valgeirsson Höganäs BC 15 15   15   30 75
62. Jesper Johansson BK Frigg   15   15 15 30 75
63. Jimmy-Dan Mortensen BK Full House           70 70
64. Jörgen Roos Kulladals BS 15 27 23       65
65. Lars Berghman Kulladals BS 15 15 19 15     64
66. Eva Hedin Höganäs BC       15 15 30 60
67. Gitte Bergström Höganäs BC       15 15 30 60
68. Alexander Johansson Kulladals BS   15 25 20     60
69. Emil Nilsson BK Frigg   15 15 15 15   60
70. Otto Tillaeus Olofströms BS 15 15 15 15     60
71. Richard Sjögren BK Atlantic Sharks     15 15 29   59
72. Rikard Machmüller BK Full House           58 58
73. Sonny Persson IS Göta   43   15     58
74. Mats Andersson BK Full House           54 54
75. Rasmus Gjöderum Kulladals BS   19 33       52
76. John Mattsson BK Full House           50 50
77. Michael Wegner BK Femtionian         50   50
78. Emil Nilsson BK Allön     49       49
79. Casper Olsson BK Femtionian         15 30 45
80. Emil Nilsson BK Ohm         15 30 45
81. Ottilia Gunnarsson BK Femtionian         15 30 45
82. Pontus Möller BK Hovet         15 30 45
83. Rebecca Lundahl IS Göta 15 15 15       45
84. Josefine Persson BS Friska Viljor       44     44
85. Kevin Lindbladh Höganäs BC   41         41
86. Niklas Rothman Kulladals BS 26 15         41
87. Raymond Oskarsson BK Frigg       39     39
88. Patrik Bruno BK Hovet         38   38
89. Theo Stéen Halmia BS           38 38
90. Mathias Perzon Öresunds BS 22 15         37
91. Dennis Mattsson BK Atlantic Sharks 21 15         36
92. Jarno Tillaeus Olofströms BS 15     21     36
93. Torbjörn Nilsson Höganäs BC 35           35
94. Mattias Möller Höganäs BC 19     15     34
95. Josefine Linderoth Spader Dam   32         32
96. Jörgen Lindberg Lunds BK Mamba     32       32
97. Cajsa Wegner BK Femtionian       15 17   32
98. Lars-Eric Åkesson IS Göta   16 15       31
99. Bengt Herrlin BK Full House           30 30
100. Bo Persson BK Full House           30 30
101. Christer Larsson BK Full House           30 30
102. David Ståhl Halmia BS           30 30
103. Fredrik Von Eggers Simonsen Bulltofta BK           30 30
104. Göran Åkesson BK Thule           30 30
105. Henrik Sinander BK Full House           30 30
106. Jason Jerfström BK Full House           30 30
107. Johan Persson BK Full House           30 30
108. Johan Sörensen BK Full House           30 30
109. Kim Andersson BK Full House           30 30
110. Lars Nilsson BK Full House           30 30
111. Magnus Ahlberg BK Full House           30 30
112. Manne Steen Halmia BS           30 30
113. Martin Allers Kulladals BS           30 30
114. Munnoi Sureporn BK Falcon Ladies           30 30
115. Ola Persson BK Full House           30 30
116. Oscar Svensson BKF Falkenberg           30 30
117. Peter Andersson BK Full House           30 30
118. Raymond Lantz Halmia BS           30 30
119. Raymond Teece BK Full House           30 30
120. Robin Frisk IS Göta           30 30
121. Sigbritt Preütz Höganäs BC           30 30
122. Thomas Strömberg Jönsson BK Full House           30 30
123. Tomas Rosén BK Full House           30 30
124. Ulf F. Nilsson BK Full House           30 30
125. Elvira Lindell Höganäs BC 15     15     30
126. Lena Whistleton BK Bells 15   15       30
127. Linus Persson Höganäs BC 15     15     30
128. Nils-Göran Nilsson Lunds BK Mamba 15   15       30
129. Patrik Ahlgren Bulltofta BK     15 15     30
130. Rasmus Paulsson Höganäs BC 15     15     30
131. Ronja Jakobsson Edvall BK Hovet       15 15   30
132. Ulf-Arne Nilsson BK Playax     29       29
133. Magnus Persson BK Playax     26       26
134. Graham Burgess BK Femtionian         25   25
135. Sebastian Stridh Höganäs BC 24           24
136. Hugo Videtorp Höganäs BC 23           23
137. Rufus Plantman BK Frigg       23     23
138. Mathias Ulfhielm BK Virveln         20   20
139. Daniel Andersson Kulladals BS         16   16
140. Amanda Gadd Spader Dam 15           15
141. André Ekberg BK Femtionian         15   15
142. Anna Andersson Spader Dam       15     15
143. Anton Persson BK Hovet       15     15
144. Bonny Lilja Hönö BK   15         15
145. Cathrine Mjöbo BK Thule 15           15
146. Emelie Österlindh Bulltofta BK   15         15
147. Filip Emanuel Team Ystad BK 15           15
148. Git Lantz BS Friska Viljor       15     15
149. Goliat Olofsson BK Femtionian         15   15
150. Hanna Olsson BS Hässle         15   15
151. Henrik Bengtsson BK Frigg       15     15
152. Hugo Nilsson Kulladals BS     15       15
153. Håkan Nilsson BK Thule       15     15
154. Jenny Wegner BK Femtionian         15   15
155. Johanna Borgström Hönö BK   15         15
156. Jörgen Magnusson Kulladals BS   15         15
157. Leif Gustafsson Malmö-Ecco BK 15           15
158. Leif Persson Höganäs BC 15           15
159. Leif Svantesson BK ABeCe       15     15
160. Linda Wehner BS Hässle         15   15
161. Majken Heino BS Friska Viljor       15     15
162. Mathias Årup IS Göta   15         15
163. Matti Persson Höganäs BC 15           15
164. Matz Hägg BK Thule 15           15
165. Micael Zanderhäll BK Frigg       15     15
166. Mikael Jensen Hönö BK   15         15
167. Mikael Lindholm Team Ystad BK     15       15
168. Niclas Lantz Team Alingsås BC       15     15
169. Noel Lövden Berseus Lunds BK Mamba     15       15
170. Oscar Lund Larsen Danmark 15           15
171. Peter Ljung Team Pergamon BC         15   15
172. Petra Sjöberg Höganäs BC       15     15
173. Pontus Nilsson BS Olymp   15         15
174. Reidulf Nilsen IS Göta   15         15
175. Robin Persson Bulltofta BK     15       15
176. Runa Rasmussen Olofströms FK   15         15
177. Simon Ståål Höganäs BC 15           15
178. Susanne Jensen Hönö BK   15         15
179. William Olofsson BK Femtionian         15   15